Hormann

 

 

 

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Hormann Polska. W naszej ofercie posiadamy wiele produktów. Głównymi produktami są bramy garażowebramy przemysłowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, oknaroletynapędy garażowe i wjazdowe oraz technikę przeładunku.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w OlsztynieIławie, Mrągowie. Tam nasi profesjonalni sprzedawcy dobiorą najbardziej optymalne dla Państwa rozwiązania, które później zostaną zamontowane przez nasze autoryzowane i doświadczone ekipy montażowe.

Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann – największym producentem w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć ustabilizowaną pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości w trosce o Klienta.

Rozwój dzisiejszego przedsiębiorstwa zapoczątkowało w latach 50-tych ubiegłego wieku podjęcie na skalę przemysłową produkcji garażowych bram uchylnych, będących wówczas absolutną nowością. Dzięki rozpoczęciu produkcji segmentowych bram garażowych, otwieranych w pionie i zajmujących tym samym mniej miejsca. Od tego czasu firma konsekwentnie poszerzała paletę produktów. Dziś firma oferuje obok znanych klasycznych wyrobów także Bardzo nowoczesne i wymagające produkty. Bramy rolowane, przesuwne i szybkobieżne, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, ościeżnice, napędy do bram i drzwi, zamknięcia przeciwpożarowe i dymoszczelne, systemy techniki przeładunku, a także automatyczne drzwi przesuwne i systemy kontroli dostępu.

Grupa Hörmann jest największym w Europie oferentem drzwi i bram. Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1935 roku wyprodukowano i sprzedano na całym świecie ponad 20 milionów egzemplarzy bram. W 36 wyspecjalizowanych zakładach ponad 6000 pracowników pracuje nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości produktów. Z wysokiej klasy produktów korzystają zarówno prywatni inwestorzy, jak i podmioty gospodarcze. Główną siedzibą grupy Hörmann, która powadzi działalność na całym świecie, jest małe miasteczko Steinhagen w Westfalii, w Niemczech.

Aby uzyskać więcej informacji o produktach zapraszamy do sekcji kontakt.