Monitoring

 

Baner Monitoring

Bezpieczeństwo jest podstawą. Firma Brzask – monitoring Olsztyn Jest firmą, która od wielu lat działa w branży montażu monitoringu i instalacji elektrycznych. W tym czasie wdrożyliśmy różnego rodzaju rozwiązania w wielu firmach oraz instytucjach publicznych.

Dla nas najważniejszą kwestią jest usprawnienie i ułatwienie funkcjonowania podmiotów zarządzanych przez naszych klientów. Jest to możliwe dzięki dostarczeniu i instalowaniu systemów monitoringu wizyjnego, central telefonicznych, systemów alarmowych, kontroli dostępu, sieci komputerowych. Nasze produkty dostosowane są do współpracy z wysokiej klasy systemami zabezpieczeń. Produkty firmy Brzask wyróżniają się na tle konkurencji pod względem wysokiej jakości wykonania oraz wyśmienitymi parametrami technicznymi. Wysokiej klasy podzespoły wraz z intuicyjną obsługą gwarantują, że nasze rozwiązania są dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Znajdziecie Państwo u nas produkty dostosowane do domowej sieci, jak również do sieci przemysłowych.

Domofony

W naszej ofercie znajdziecie Państwo domofony znanych i cenionych marek. Posiadamy domofony do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, biur, a także pomieszczeń usługowych. Nasz sprzęt umożliwia łatwą, sprawną oraz bezproblemową komunikację między osobami oczekującymi przy wejściu do budynku, a jego domownikami lub pracownikami, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo gwarantując mniejsze ryzyko wtargnięcia włamywaczy do wnętrza budynku. Proponujemy Państwu nie tylko gotowe zestawy domofonów, ale również pełną gamę akcesoriów jak również elektrozaczepy. Zakupując u nas produkty macie Państwo pewność, że zakupujecie sprzęt najwyższej jakości. Otrzymują Państwo pewność, że dany sprzęt będzie Państwu służył przez długi czas. Dzięki dużemu asortymentowi gotowych zestawów macie Państwo pewność, że znajdziecie Państwo u nas sprzęt dopasowany do Państwa potrzeb.


 Posiadamy wszelkiego rodzaju sprzęt elektryczny. W naszej ofercie mamy sprzęt takich firm jak : Moeller, Eaton, Legrand, Schneider, Philips, Kontakt Simon, PCE, NKT, Kanlux, Elektro-Plast i wielu innych. Nasza oferta wzbogacona jest o monitoring 5 w 1, kamery, fotopułapki, rejestratory, obiektywy, monitoring IP, gotowe zestawy monitoringu, wideodomofony, domofony.

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na stronę i do sekcji kontakt

Fotopułapka - Brzask monitoring Olsztyn
Fotopułapka – Brzask monitoring Olsztyn