O nas

Brzask Olsztyn jest firmą z wieloletnim stażem na rynku budowlanym, z sukcesami realizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia. Możemy pochwalić się świetnie wyszkoloną brygadą monterów, dla której nie ma zadań niemożliwych. W naszych biurach mieszczących się w Olsztynie oraz Iławie spotkacie Państwo obsługę na najwyższym poziomie, dbamy aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo. Dla poszerzania naszej wiedzy oprócz wielu szkoleń, można nas spotkać na wystawach budowlanych, gdzie prezentowane są nowości.

Brzask Olsztyn charakteryzuje rodzinna atmosfera, która udziela się również naszym klientom. Z powodzeniem realizujemy wiele projektów na rynku Olsztyńskim ale również w całym województwie i kraju. Jeśli szukacie naprawdę profesjonalnej obsługi to bardzo dobrze trafiliście!

Dbając o najwyższą jakość naszych produktów firma Brzask Olsztyn współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami takimi jak: Hörmann, Petecki i Gerda, Adams, Awilux, Dobroplast. W swoim asortymencie posiadamy bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, napędy, okna, rolety i żaluzje. Zajmujemy się również instalacją elektryczną, monitoringiem, systemami alarmowymi.

Dzięki kompleksowym usługą, planując budowę czy remont u nas uzyskacie pełne wsparcie, dlatego zapewniamy szeroki wachlarz usług, od instalacji elektrycznych, po zabezpieczenie majątku po przez systemy alarmowe, systemy dozoru wizyjnego czy fotopułapki. Czym byłyby alarmy bez zabezpieczenia domu w porządne okna czy drzwi antywłamaniowe. Naszą dewizą jest satysfakcja klientów z naszych usług.

Jesteśmy przekonani, że udało nam się przekonać Państwa do odwiedzenia naszego salonu. Uważamy, że uda nam się pokazać jak bardzo jesteście dla nas ważni. Jesteśmy dla was, i wszystko co robimy to chcemy aby było wykonane tak jakby usługa była wykonywana dla nas samych.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!